Cell Fusion C līnija tika radīta 2001.gadā, piedaloties Dienvidkorejas biologiem, dermatologiem, bioķīmiķiem un plastiskajiem ķirurgiem. Cell Fusion C – profesionāla intensīvas iedarbības kosmētiskā līnija, kuras mērķis ir metabolisko procesu normalizācija ādas šūnās. Izstrāžu pamatā ir inovācijas aktīvo ingredientu un iekapsulētu bioloģiski aktīvu vielu transdermālās piegādes jomā.

Kompānijas “Cell Fusion C” profesionālā kosmētiskā līnija tika izstrādāta, piedaloties biologiem, plastiskajiem ķirurgiem, dermatologiem un citiem speciālistiem, pamatojoties uz inovācijām aktīvo ingredientu jomā un īpašu CMS tehnoloģiju.

Šīs tehnoloģijas pamatā ir:

  • izstrādes bioloģiski aktīvo vielu transdermālās piegādes jomā;
  • informatīvo molekulu izmantošana ādas šūnu atjaunošanai;
  • komponentu izmantošana, kas veicina šūnu membrānas lipīdu un epidermālo lipīdu dabiskās struktūras pilnveidošanos.

Patentētais CMS nesējs ir dubultā liposoma. Dubultā liposoma ļauj transportēt tajā ieslēgto ūdenī šķīstošo komponentu caur raga kārtas epidermālajiem lipīdiem.

Mūsu markas kosmētikai ir ārstniecisks efekts (kosmeceitika), kuras galvenie komponenti ir dabīgais Šī sviests, hohoba, hialuronskābe un citi, ļauj atjaunot bojāto ādas barjeru un kavējot ādas priekšlaicīgu novecošanos. Ar tās palīdzību tiek veikta šūnu terapija, piegādājot nepieciešamās vielas ādas dziļajos slāņos. Tas ir vitāli nepieciešams pēc ķīmiskajiem pīlingiem, plastiskajām operācijām, lāzera slīpēšanas un citām procedūrām, kā rezultātā tikusi traucēta ādas seguma viengabalainība un parādījušās apsārtuma zonas.